Smok Alien 220W Fiyat

 e-sigara

Smok Alien 220W Firsat En ucuz

Smok Alien Fiyat

SMOK Alien 220W Elektronik Sigara

Smok Alien Fiyatı 359 TL +1 Kutu 30 ML Likit Hediye

NOT: SMOK Alien 2 Adet 18650 Numaralı PİL İLE ÇALIŞMAKTADIR.

PİL PAKET İÇERİĞİNDE BULUNMAMAKTADIR. SİPARİŞ VERMEYİ UNUTMAYINIZ.

Sony VTC6 3000 Mah Lityum Pil Bitince Tekrar Tekrar Şarj Edilebilir Özelliğe Sahiptir.

Sony VTC6 3000 mAh (Li-on) 2 Adet Pil Fiyatı 90 TL

Piller Cihaz İçerisinde Şarj Edilebilir.

Smok Alien Ürün Tanıtım Açıklaması:

TFV8 Baby Tankı ile SMOK Alien 220W TC Takımı, Dünya Çapında Çiftli 18650 Cihaz İçin Sınırların Sınırlarını Zorlayan Yüksek Güçlü Bir Platform sunar. Eleştirmenlerce Beğenilen TFV8 Baby Beast İle Birleştiğinde Takım Halinde, Alien 220W TC Kit, Yüksek Kaliteli Cihazların Devasa Bir Hattına Ergonomik ve Görsel Olarak Çekici Bir Eklentidir.

SMOK Alien 220W Starter Kit, 85mm Boyunda ve 44 mm Genişliğinde Duran Hafif Bir Çinko Alaşımından Yapılmıştır. Kavisli Şasi Benzersiz Bir fütüristik his sunar ve eksiksiz ergonomik bir memnuniyet ile genel bir görünüm sağlar. Cihazın ön tarafı, modun nasıl tutulduğuna bakılmaksızın, tam erişim kolaylığı için stratejik olarak konumlandırılmış, parlak aydınlatılmış bir OLED ekran ve iki adet düzenleme düğmesi içerir.

Alien mod, Smok’un ticari marka ateşleme çubuğunu kullanarak kullanıcının rahatça ve rahatça vape yapmasını sağlar. Pil kapağı, cihazın alt kısmında bulunabilir ve iki adet 18650 pil içerir (dahil değildir). Bu cihaz, ön taraftaki MicroUSB portu yoluyla yükseltilebilir ve / veya şarj edilebilir.

Baby Beast, küçük boyutuna rağmen etkileyici kasları esneten yüksek güçlü 3mL üst dolum tankıdır. SMOK Alien Vape Seti, aroma çubukları için bir çift bobin 0,4 ohm Kanthal atomizer başının (önceden monte edilmiş) yanı sıra, orada bulunan bulut toplayıcıları için bir octuple-coil 0.15 ohm Kanthal atomizer başlığına sahiptir. Her bir Smok coil başı, saf organik pamukla kötüye gidiyor, bu da Smok'un bilindiği ve sevdiği ödüllü lezzetini yaratıyor.


Ürün Paketi İçeriği:

1 Alien 220 Mod

1 TFV8 Baby Beast Tank Atomizer

1 0.4ohm V8 Baby-Q2 Coil Başlığı

1 0.15ohm V8 Baby-T8 Coil Başlığı

1 MicroUSB Kablosu

1 Yedek Cam Tüpü

1 Kutu 30 ML Likit Hediye

Öğretim Elemanı Yedek parçalar

Smok Alien Satış Sitesi

SMOK TFV8 Baby Beast Tank Özellikleri: 22mm Çap 3mL Likit Kapasitesi Üstün Paslanmaz Çelik Yapı Yüksek Sınıf Cam Donatı Menteşe Kilitli Kullanışlı Üst Dolgu Tasarımı Tabanda İkili Ayarlanabilir Hava Akışı Kontrolü Siyah Delrin Ultra Geniş Damla İpucu Patentli Baby Turbo Motorları Coili Yapısı 0.2ohm V8 Baby-Q2 Çift Coil - 30-80W için nominal değer | Önerilen 55-65W 0.15ohm V8 Baby-X4 Dörtlü Coil - 30-70W için nominal değer | Tavsiye edilen 45-60W 0.15ohm V8 Baby-T8 Octuple Coil - 50-100W için puan | Tavsiye edilen 60-80W V8 Baby RBA - İki Katlı Güverte 510 Bağlantısı

Smok Alien Satış

TFV8 Baby Yedek Coillerini buradan kontrol edin. Yalnızca SMOK Alien 220W Box Mod için. SMOKTech Alien 220W TC Kutusu Mod Özellikleri: Çiftli Yüksek Amp 18650 Pil - Dahil Değildir Boyutlar: 85mm x 44mm x 30mm Watt Çıkış Aralığı: 6-220W Min Atomizer Direnci: 0.06ohm Sıcaklık Aralığı: 200-600F Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik Isıtma Elemanlarını Destekler Birinci Sınıf Çinko Alaşım İnşaatı Detay yönlendirmeli OLED Ekran Seri Bağlantı Çift Pil Ömrü Göstergesi Gizli Ateşleme Mekanizması Ergonomik Yerleştirme Ayar Düğmeleri Menteşeli Pil Kapağı MicroUSB Bağlantı Noktası - Ürün Yazılımı Yükseltmeleri Alien V1.2.2 Bellenim Güncellemesi Buradan edinilebilir. Gümüş, Gunmetal, Champaigne Altın, Turuncu renkleri mevcuttur. Mavi, Kırmızı, Yeşil ve Beyaz Kırmızı 510 Bağlantısı

Smok Alien Kampanya

Smok Alien Satış Noktası

Smok Alien Online Satış

DAHA DETAYLI BAZI VERİMLİLİĞİ VERİLERİ Açık ve hassas OLED ekranı tamamen yeni bir işlem arabirimi sunar. VW / TC MODE, vaping efekti, gerilim, pil ömrü, direnç değeri vs. gibi sizin için daha fazla buhar çekimi verisi İpuçları: Bu tarafta şeffaf bir koruyucu katman var, koparabilirsiniz.

Smok Alien türkiye

Smok Alien en ucuz

BİLEŞENLER

Smok Alien Kapıda Ödeme

Smok Alien İzmir
AYARLANABİLİR HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Size son derece açık bir çizgi getirin. Hava akımı atomizerin tabanındaki halkayı çevirerek serbestçe ayarlanabilir.

Smok Alien ankara

Smok Alien En Ucuz

Kit İçerir

Smok Alien bursa


ÖZELLİKLER

Smok Alien kocaeli

Smok Alien Elektronik Sigara Fiyatları

RBA NASIL YAPILIR? 1. Başlamadan önce ellerinizin temiz olduğundan emin olun. 2. RBA güvertesini ayırın.

Smok Alien Sipariş
3. Önceden sarılan sargıyı takın ve yerleştirin. Direklerin arasına coili yerleştirin ve uçları vidaların etrafına sarın ve hepsi yerine oturduktan sonra sıkın, coil merkezde sabitlenmiş ve hava deliği ile hizalandığından ve coilin Taban. 4. Telin aşırı uçlarını kesin.

Smok Alien Silver
5. Bir pamuklu şerit kesin ve çok fazla ve az olmamasına dikkat edin. 6. Pamuğu yerleştirin ve coilin ortasına yerleştirin. 7. Pamuğu belirli bir açıyla kesin ve çok kısa ve çok uzun olmadığından emin olun.

Smok Alien Edirne

8. coili likit ile ıslatın ve pamuk ayarlayın. Uyarı: Rulo bir cihazda ateşlemeden önce direnç açısından kontrol edilmeli ve direncin aynı kalmasını sağlamak için periyodik olarak kontrol edilmelidir.